یادگیری به سبک بیست‌تاسی ساله‌ها
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
معرفی فیلم Forrest Gump
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

اعتماد، دارایی واقعی شماست

Nickels and dimes are worth less than that

The real asset you’re building is trust

And even though it’s tempting to cut a corner here and there to boost profit per interaction, the real cost is huge

No one will say anything, no one will put up a fuss, until one day, they’re gone. Those extra few dollars you made with some fancy footwork have now cost you tens of thousands of dollars in lost value

The opposite is clearly true: invest a nickel or a dime every chance you get, and the trust you earn pays for itself a hundred times over

ست گادین می‌گوید :

“شاید وسوسه انگیز به نظر برسد که در تعامل‌هایتان، اینجا و آنجا از گوشه اعتمادتان بزنید و سود کنید،
اما هزینه واقعی از دست دادن اعتماد بسیار زیاد است:

هیچ‌کس چیزی نمی‌گوید، سر و صدایی به پا نمی‌شود، تا اینکه یک روز به خود می‌آیید و می‌بینید تمام سرمایه اعتمادتان برباد رفته است.
سود چند ده دلاری ناچیزی که در این بازی قایم باشک به دست آورده‌اید، به قیمت از دست رفتن ده‌ها هزار دلار از ارزش شما تمام شده است.

اما، برعکس این قانون هم صادق است:
بر روی اعتمادتان سرمایه گذاری کنید، حتی اگر شده یک سکه. آن زمان اعتمادی که به دست می‌آورید صدها برابر هزینه‌ای خواهد بود که پرداخت کرده‌اید.”

یکی از مسائلی که در دوره‌های آموزشی بیست‌تاسی کوشیده‌ایم به آن بپردازیم بحث روابط و توسعه شبکه ارتباطات حرفه‌ای بوده است.

در کنار کارگاه‌های آموزشی برگزار شده، در دوره آنلاین «چرا بیست‌تاسی سالگی مهم است؟» نیز بخشی را به سرمایه هویتی اختصاص داده‌ایم. چرا که سرمایه هویتی همه آن چیزهایی است که می‌تواند اعتبار ما را در ذهن دیگران افزایش دهد.

در کنار ایجاد و گسترش شبکه‌ی ارتباطی موثر با آدم‌ها، یکی دیگر از را‌ه‌های ساختن اعتماد و اعتبار برای پیشرفت کسب و کار و دست‌یابی به موفقیت _که نیازمند توجه  و تمرکز زیادی است_ سرمایه گذاری روی توانایی و توسعه مهارت‌ها و کسب تجربه است.

روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید  بخش دیگری از این دوره آنلاین است که پیشنهاد می‌کنیم چند دقیقه‌ای هم برای آن وقت بگذارید.

  • اگر در دهه بیست‌تاسی سالگی به سر می‌برید خوشحالم می‌شویم برای ما و دیگر دوستان خود، از برنامه‌هایی که  برای جلب اعتماد و ساختن سرمایه هویتی خود دارید بگویید.

 

  • اگر هم سی سالگی را پشت سر گذاشته‌اید، خوشحال می‌شویم تجربه‌هایتان را با ما در میان بگذارید و بگویید در این راستا چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *