کوچینگ شکوفایی برای شناخت توانایی‌ها

دوره ساز موافق (مهارت انتخاب و ازدواج)
۱۹ تیر ۱۳۹۵
کارگاه چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟
۲۲ تیر ۱۳۹۵

کوچینگ شکوفایی برای شناخت توانایی‌ها

هر انسانی علاقه دارد در زندگی بتواند از استعدادها و توانایی‌هایش استفاده کند و مسیر کار و زندگی‌ شخصی‌اش را براساس آن طراحی کند. بهترین زمان برای شناخت توانایی‌ها دوران بیست‌تاسی سالگیاست . امیر مهرانی عزیز که پیش از این دوره شناخت توانایی‌ها را برگزار کرده است این بار تصمیم دارد دوره کوچینگ شکوفایی آنلاین را برگزار کند.

بسته‌ی کوچینگ شکوفایی به‌شما کمک می‌کند استعدادها و توانایی‌هایتان را بشناسید، زندگی ایده‌آل خود را طراحی کنید و برای رسیدن به آن اقدام کنید.

دوره از تاریخ ۲۶ تیرماه شروع خواهد شد و برای عزیزانی که تا ۲۰ تیرماه ثبت‌نام کنند ۲۰٪ تخفیف در نظر گرفته شده.

اطلاعات کامل دوره در لینک زیر در اختیارتان هست.

http://thecoach.ir/flourish

photo_2016-07-10_13-13-09

چند نکته‌‌ی مهم درباره دوره‌‌ی کوچینگ شکوفایی

 عزیزانی که خارج از ایران هستند با کارت‌های عضو شتاب می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند و در دوره ثبت‌‌نام کنند.

 کارگاه حضوری وکلاس آنلاین دو دوره‌ی جدا از هم هستند. شرکت در کارگاه حضوری فقط برای کسانی مهیا است که در دوره‌ی آنلاین شرکت کرده باشند و بدین معنی است که کارگاه حضوری هزینه‌ی ثبت‌نام جداگانه خواهد داشت.

محتوای دوره‌ی آنلاین به‌شکلی طراحی شده که با وجود امکان پرسش و پاسخ آنلاین شما را به نتیجه‌‌ی طراحی مسیر ایده‌آل‌ می‌رساند و الزامی به‌شرکت در کارگاه حضوری وجود ندارد. اما توصیه ما این است که برای تکمیل روند آموزشی بعد از اتمام دوره‌‌ی آنلاین حتما در کارگاه حضوری شرکت کنید.

کارگاه‌های حضوری در هر چهار فصل سال برگزار می‌شود و اگر در مقطعی نتوانید در کارگاه‌ها شرکت کنید می‌توانید در دوره‌های بعدی کارگاه ثبت‌نام کنید. همینطور در صورتی که تقاضا از یک شهر بالا باشد کارگاه را در آن شهر هم برگزار خواهند کرد.

photo_2016-07-10_13-13-20

اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره را از سایت امیر مهرانی  دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *