مجموعه دوره‌های توانا

چرا EQ از IQ مهم‌تر است؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
سمینار توسعه فردی و شبکه ارتباطات حرفه‌ای در شیراز
۱۵ فروردین ۱۳۹۶

مجموعه دوره‌های توانا

اول جلسه دوره  توانا، ۲۴ فروردین ماه با حضور محمد نجفی، بنیانگذار بیست تا سی با عنوان «ایجاد انگیزه برای  کارآفرینی و پرورش ایده» برگزار می‌شود.

طرح توانا مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی که جهت ارتقاء توانمندی‌های کارآفرینانه دانشجویان و آشنایی با فضای کسب و کار و ملزومات آن طراحی شده است. این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی، مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش‌های بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب و کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تامین منابع مالی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌گردد.

بسته آموزشی توانا با همکاری مرکز کارآفرینی شریف و متناسب با مهم‌ترین نیازهای دانشجویان طراحی شده و با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری در روز های۲۴ و۲۵ فروردین ،۳۱ و۱ و ۱۴و ۱۵ اردیبهشت از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر در دانشگاه شیراز اجرایی می‌گردد.

نکته مهم: اطلاع رسانی از طریق کانال تلگرام مرکز انجام می‌گردد. در نتیجه پس از ثبت نام حتما در کانال عضو شوید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

ظرفیت شرکت در این دوره بسیار محدود است، بنابراین اگر تمایل دارید در این دوره شرکت کنید، قبل از اتمام ظرفیت اقدام فرمایید.

لینک ثبت نام:

http://shirazevent.ir/tavana

سمانه عبدلی
سمانه عبدلی
سمانه جدیت عجیبی در پیگیری کارها داره و در این راه با هیچ‌کس شوخی نداره. باور داره که انسان‌ها بیشتر از اینکه محدودیت‌های محیطی داشته باشند، محدودیت‌های ذهنشون مانع دیدن و کشف فرصت‌ها می‌شه . با تیم بیست‌تا‌سی همراه شده تا نیمه‌ی دوم بیست‌تا‌سی سالگی خودش رو با بیست‌تاسی ساله‌ها و برای بیست‌تاسی ساله‌ها صرف کنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *