وبینار شبکه‌سازی (توسعه فردی و شبکه ارتباطات حرفه‌ای)

دومین روبه‌راه (رویداد آنلاین)
۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
وبینار «چرا بیست‌تا‌سی‌سالگی مهم است؟»
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

وبینار شبکه‌سازی (توسعه فردی و شبکه ارتباطات حرفه‌ای)

وبینار شبکه‌سازی (توسعه فردی و شبکه ارتباطات حرفه‌ای)

زمان: دو‌شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹، ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰

ارایه دهنده: محمد نجفی

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید.

این سخن، سخنی آشناست که آدمی در نسبتی که با دیگران برقرار می‌کند، و در دل اجتماع، آن چیزی می‌شود که هست یا دست‌کم این «نسبت» و این «دیگری» نقشی بس بسیار پررنگ‌ را در ساخت و معنابخشی به «هویت»، «چه-بودگی» و «چگونه-بودگی» تمامی ما بازی می‌کند. این نکته به ظاهر ساده اما کمتر مورد توجه جدی یکایک ما قرار می‌گیرد و کمتر از آن‌چه باید و شاید، وسواسی درخور برای انتخاب افرادی که با آن‌ها در ارتباطیم، به ویژه دوستان صمیمی و شبکه ارتباطی هر روزه‌مان، به خرج می‌دهیم.

این‌چنین است که هر روز حالمان بدتر از دیروز می‌شود و حواسمان نیست که بخش زیادی از این مشکل به دلیل مراوده با افرادی است که هم‌چون سیاه‌چاله‌ای می‌مانند که امید، انرژی، دارایی و هستی‌مان را می‌بلعند و در ازای آن چیزی که اندکی مفید و به دردبخور باشد، به ما نمی‌دهند.

فی‌الواقع انسان به عنوان موجودی اجتماعی، گریز و گزیری ندارد که در تعامل مداوم با دیگران باشد و در نقش‌های گوناگون، زندگی خود را معنا ببخشد. در این ارتباطات هم طبیعتاً بسیاری چیزها را می‌ستاند و چیزهای زیادی را به دیگران عرضه می‌کند؛ چیزهایی یاد می‌گیرد و چیزهایی یاد می‌دهد؛ گاهی حمایت می‌کند و گاهی حمایت می‌شود؛ کمک می‌کند و یاری می‌طلبد و… و در نهایت به یک معنا، رنگ جهان پیرامون خود را می‌گیرد.

شبکه‌سازی، هنر توسعه فردی همراه با توسعه ارتباطات حرفه‌ای است و ما در این وبینار تلاش خواهیم کرد بررسی کنیم که چگونه می‌توانیم شبکه ارتباطات حرفه‌ای باکیفیتی را بسازیم که بتواند در توسعه فردی ما در حوزه‌های مختلف مؤثر باشد.

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید.

در این رویداد درباره‌ی چه موضوعاتی گفت‌وگو خواهیم کرد؟
– چرا توسعه‌ی فردی مهم است؟
– تأثیر شبکه‌ی ارتباطی بر کیفیت زندگی
– اعتماد، بنیان ارتباط مؤثر
– اعتبارسازی در روابط
– رابطه‌سازی، از ضعیف به قوی
– مراقبت از روابط
– حفظ ارتباط دائم موثر و هدفمند
– شبکه‌ی ارتباطی و فرصت‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *