بیست‌تاسی‌سالگی به روایت مصطفی نقی‌پورفر
۲۷ آذر ۱۳۹۵
طراحی اینفوگرافیک
دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از پایه
۲ دی ۱۳۹۵

دایره سبز

دایره سبز

معمولن ما کیفیت رابطه رو با احساسی که نسبت به طرف مقابل داریم می‌سنجیم. اما در واقع کیفیت رابطه رو باید به احساسی که به خودمون در اون رابطه داریم بسنجیم. اگر در یک رابطه احساس بدی به خودمون داشته باشیم و احساس کنیم که کارهای احمقانه می‌کنیم و اصلا خواسته‌هامون دیده نمی‌شه، به‌سرعت احساس ما در رابطه هم خراب می‌شه.

دوره حضوری، ۹ جلسه ۳ ساعته

این دوره به شما کمک می‌کند که بتوانید با خود ارتباط همدلانه برقرار کنید، گفتگوهای درونی خود را به‌خوبی بشنوید و با درک احساس‌های خود بتوانید روابط خوبی با دیگران برقرار کنید. همچنین در این دوره خواهید آموخت که چگونه به طرف مقابل خود گوش کنید، چگونه از قدرت پرسش برای شکل‌دهی گفتگوهای مثبت استفاده کنید، چگونه ارزش‌های خود و طرف مقابل را درک کنید و چگونه نقشه‌ی موثری برای رابطه‌ی پایدار و مثبت خود ایجاد کنید.

این توضیح مربوط به دوره دایره سبز سایت مربی هست که با مراجعه به این لینک می‌تونید اطلاعات کامل مربوط به ثبت نام  و شرایط شرکت در این دوره رو به دست بیارید و دسترسی به لینک ثبت نام داشته باشید.

 photo_2016-12-22_03-01-55

سمانه عبدلی
سمانه عبدلی
سمانه جدیت عجیبی در پیگیری کارها داره و در این راه با هیچ‌کس شوخی نداره. باور داره که انسان‌ها بیشتر از اینکه محدودیت‌های محیطی داشته باشند، محدودیت‌های ذهنشون مانع دیدن و کشف فرصت‌ها می‌شه . با تیم بیست‌تا‌سی همراه شده تا نیمه‌ی دوم بیست‌تا‌سی سالگی خودش رو با بیست‌تاسی ساله‌ها و برای بیست‌تاسی ساله‌ها صرف کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *